https://www.cvkeskus.ee/79239

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79239

Lihameister

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

värskest lihast pooltoodete valmistamine


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus koka või lihameistrina
teadmised toidutööstuses kehtivatest hügieeni ja kvaliteedinõuetest
valmisolek töötada graafiku alusel
arvutikasutamise oskus


Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi pidevalt arenevas ettevõttes
täiendkoolituse võimalust


Lisainfo

Töö asukoht: Pärnu


Tööpakkumise number
#79239
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lihameister
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!