Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670434

Lihameister

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Peamisteks tööülesanneteks on värske veiseliha käitlemine

  • Tooraine tellimine, vastuvõtt ja ladustamine ning nõutud dokumentatsiooni korrashoid

  • Lihalõikuse osakonna töö juhtimine ja kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal - vähemalt 1 aasta

  • Soovid töötada lihameistrina

  • Omad eelnevat töökogemust samas valdkonnas

  • Omad teadmisi ja oskuseid värske liha käitlemisest

  • Oled kiire ja korrektne ning pead lugu puhtusest

  • Oled süsteemne, tulemustele orienteeritud meeskonna liige

  • Oled valmis hooajaliselt intensiivsemaks tööperioodiks

  • Kasuks tuleb erialane haridus, huvi veiseliha vastu, eelnev kokkupuude lihaveistega

  • Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tulemustele orienteeritud meeskonnas

  • Tööalast väljaõpet ja ühisüritusi

  • Hea töö eest motiveerivat töötasu

Lisainfo

Lisainfo saamiseks pöörduda vahetusejuht"ät"lihapood.ee või tel. +372 555 12126

Tööpakkumise number
#670434

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Linnamäe Lihatööstus on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis.

Vaata rohkem

Lihameister