Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670330

Lihalõikaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sea rümbatükkide lõikamine vastavalt tootmisplaanile

Ootused kandidaadile

Kas oled juba kogenud lihameister või alles unistad sellest tööst? See on Nõo Lihatööstuses väga hinnatud ametikoht ning väljaõppe saanud vilunud töötajat ootab ka vääriline tasu. Kui oled hea füüsilise vormiga, sul on valmidus töötada külmas töökeskkonnas ning pead lugu puhtusest ja korrast, siis tule ja vaatame koos lihalõikusliini üle!

Sinu käsutusse saavad teravad noad, ette raudpõll, kätte raudkindad, jalga turvasaapad ja selga lumivalge rüü – ühesõnaga, oled igati kaitstud.

Töökeskkond on puhas, ergonoomne ja lihameistrile sõbralik. Sind ümbritsevad nõu ja jõuga kogenud lihalõikajad ning kogu ülejäänud osakonna meeskond.

Tööpakkumise number
#670330

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

10005487

Vaata rohkem

Lihalõikaja