Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533871

Lihalõikaja

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 900 - 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. mai 2018
Kuulutus aegub: 7. juuni 2018

Töö kirjeldus

Veise ja searümpade nõuetekohane konditustamine.

Ootused kandidaadile

*töökus, kohusetundlikkus, ausus
*füüsiline vastupidavus
*valmisolek töötamiseks E-R kell 06.00-14.30

*huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis
*tasuta transport Rakverest, Ahtmest-Jõhvist; Kohtla-Järvelt, Aserist- Püssist – Kiviõlist, Tapalt-Kadrinast; Väike-Maarjast-Tamsalust.

Tööpakkumise number
#533871

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
9. mai 2018

HKScan Estonia on Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte, mis kuulub Euroopa juhtivasse lihakontserni HKScan. Eestis on meie kodumaisteks kaubamärkideks Rakvere ja Tallegg. Meie klientideks on jaemüügi-, tööstus-, toitlustus- ja ekspordisektorid ning meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis, Baltimaades ja Poolas. Me ekspordime oma tooteid peaaegu 50 riiki. HKScan Grupi 2013. aasta netokäive oli 2,5 miljardit eurot ning kontsernis töötas ligi 11 000 töötajat, mis teeb meist ühe Euroopa juhtiva lihaettevõtte.

Vaata rohkem

Lihalõikaja