Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636064

Lihalõikaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sea- ja veiserümpade lõikus vastavalt etteantud lõikusskeemile. Töö toimub Põlvamaal Põlgastes.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vastupidavus, töökus ja kiirus. Kasuks tuleb varasem töökogemus.

Täiskohaga tööd turul head mainet omavas ettevõttes; kaasaegset töökeskkonda; korralikke abivahendeid. Vajadusel väljaõpe või täiendkoolitus kohapeal. Töötasu tükitöö alusel, teenimisvõimalus korralik. Lisandub isikliku sõiduauto kompensatsioon.
Töö toimub E-R ühes vahetuses.
Soodustused ettevõtte toodangule, ujumisvõimalus Põlvas või Võrus.

Tööpakkumise number
#636064
Lihalõikaja