https://www.cvkeskus.ee/24052

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24052

Lihalõikaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* rümpade saagimine
* rümpade konditustamine
* liha sorteerimine
* lihapalade lõikus


Ootused kandidaadile

* vähemalt põhiharidus
* soovitavalt lihahalane või toiduainete tööstuses töötamise kogemus
* vanust alates 23 eluaastat
* isikuomadustelt kohusetundlik ning töökas inimene


Ettevõte pakub

* võimalust töötada Eesti juhtivas lihatöötlemise ettevõttes
* koolitust ettevõtte sees ja väljas
* palka vastavalt töötulemustele


Tööpakkumise number
#24052
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lihalõikaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!