2023-08-23 14:48:55

Lihameister/ lihameistri õpilane

CVKeskus.ee klient
Alates 5.7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna meeskonda seoses uute müügikohtade avamisega
GRILLTOODETE VALMISTAJAID, LIHAMEISTREID, LIHAMEISTRI ÕPILASI,
ASENDUSTÖÖTAJAID

• Toodete ettevalmistamine müügiks
• Toodete väljapanek ja müümine
• Liha- ja kanatoodete grillimine ja kuumtoitude soojendamine
• Toodete realiseerimistähtaegade jälgimine
• Müügilettide ja töökoha korrashoid
• Vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

• Sõbralikkus, viisakus, abivalmidus
• Hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• Ausus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Omalt poolt pakume head töötasu, tööd stabiilses ettevõttes ja ühisüritusi. Täiendava info saamiseks helistage: Tatjana Metsalu, mobiil 5347 5528.

Lisainfo

Varasem töökogemus ei ole vajalik, väljaõpe toimub kohapeal.
Töö sobib naistele ja meestele.
Ootame kandideerima ka kooliõpilasi.
Tööaeg: pikk ja lühike nädal, kell 7.00 – 19.00.
Töö tegemise koht: Tallinna kaubanduskeskustes asuvad lihaletid
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Töötasu: alates 5.70 eurot (bruto) tunnis.