Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93488

Lihaleti töötaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba tellimine, vastuvõtt ja väljapanek.
Lihatoodete grillimine.

Ootused kandidaadile

Tule tööle, kui….
tahad teha tööd graafiku alusel
oled positiivse ellusuhtumisega
oled õppimisvõimeline

Ettevõte pakub

Ootame Sind, et saaksid …
pakkuda miljonitele inimestele maitsvaid kodumaiseid lihatooteid
stabiilset ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökohad asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus

Tööpakkumise number
#93488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2007

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti ja Balti riikide turul tuntud ja tunnustatud lihatoodete valmistaja. Meie missiooniks on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaiseid kvaliteetseid tooraineid.

Vaata rohkem