Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199883

Lihakulinaar-grillmeister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba tellimine
kauba väljapanek
liha- ja kana grillimine

Ootused kandidaadile

omab eelnevat koka töö kogemust või töökogemust kaubanduses
kohusetundlik
töötahtega

Ettevõte pakub

paindlikku töögraafikut
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töö asukoht: Rõõmu Kaubamaja Keilas

Tööpakkumise number
#199883

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti suurim toiduainetetööstus. Oleme turuliider liha- ja lihatoodete müügis. Meie missioon on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaised kvaliteetseid tooraineid.

Vaata rohkem