Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64450

Liha pakkija-taluabiline (20a)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur talu Lõuna-Inglismaal väga ilusas maakonnas Devonis otsib 18-20a tüdrukut liha pakkima, vajadusel ka loomi toitma ja talunike turul kaupa müüma. Peretütar on samuti 20a ja seetõttu nad tahavadki appi just 18-20a tüdrukut. Sobiv kandidaat peaks olema tuttav maaeluga ja loomadega.

Suurem linn on 10km kaugusel, pood ja postkontor aga 1,5 km kaugusel. Pere käib tihti linnas ja võivad töötajale ka küüti anda.

Töö algus juba 20-21 apr.

Ootused kandidaadile

Tuttav maaeluga
Loomaarmastus
Töökus
18-20a tüdruk

Ettevõte pakub

Tunnitasu algul £4.25 tunnis, alates oktoobrist £4.45
Täiskohaga tööd (40h nädalas)
Majutust suures mobiilses elamus £20 nädalas
Puhkus aastas 28 päeva

Lisainfo

Huvitatutel palume saata ingliskeelne CV (võimaluse korral koos soovitajate kontaktandmetega või koos valmis soovituskirjadega) võimalikult pea. Intervjuud viiakse läbi Abel Staff Tallinna kontoris, edukatel kandidaatidel on võimalus alustada tööga koheselt.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Tööpakkumise number
#64450