Värsked tööpakkumised

Light commercial vehicle & fleet manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164573

Tööpakkumise number

164573

Töö kirjeldus

Meie eesmärgiks on luua klientidele lisaväärtust, pakkudes maailmaklassi tooteid, teenuseid ja nõustamist ning seeläbi saada meie professionaalsete klientide eelistatud äripartneriks.

Sinu peamiseks eesmärgiks on Nissani tarbesõidukite müügi kahekordistamine järgmise kolme aasta jooksul. Ootame kandidaadilt regiooni TOP 30 ärikliendile suunatud tegevusplaanide koostamist ning elluviimist.

Peaksid esitama oma ideid ning toetama kolleege eesmärgiga arendada suhteid võtmeklientidega. Osaled ka regiooni kampaaniate ja pakkumiste väljatöötamises.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on edukas tarbesõidukite müügi kogemus ning hea ülevaade erialasest seadusandlusest (juriidilised ja maksualased aspektid).

Vajalik on eesti ja inglise keele vaba valdamine; läti või leedu keele oskus on eeliseks. Eeldame, et Sa oled energiline, aktiivne, inspireeriv ja korrektne äri- või tehnilise taustaga professionaal. Kõrgharidus on eeliseks.

Pakume väga huvitavat kõiki Balti riike hõlmavat tööd dünaamilises rahvusvahelises firmas, karjäärivõimalusi, koolitust, head palka ja ametiautot.

Lisainfo

Palun saada oma CV ja avaldus märgusõnaga ”NISSAN” inglise keeles hiljemalt 30. septembriks 2008.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainformatsiooni saamiseks helista Mercuri Urvali konsultandile Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2008
Kuulutus sisestati:
15. september 2008

Nissan Nordic Europe ootab endaga liituma dünaamilist tipptasemel kolleegi, kes suudab ja soovib pakkuda esmaklassilist teenindust kogu Põhja- ja Baltimaade piirkonnas. Nissan pakub ainukordse võimaluse kaasa aidata kasvava organisatsiooni arendamisel põnevas rahvusvahelises keskkonnas ning ülemaailmseid karjäärivõimalusi. Liitu meiega!

Nissan Nordic Europe’i autopargi osakond ja tarbesõidukite äriüksus koosneb 24 kogenud ja kõrgelt motiveeritud professionaalist. Me keskendume Nissanite müügi kasvatamisele ärikliendi suunal Baltikumis ja Skandinaavias. Me oleme ettevõtlikud, töökad, pühendunud ja paindlikud.

Oma strateegia elluviimiseks Balti riikides ootame endaga liituma LIGHT COMMERCIAL VEHICLE & FLEET MANAGERi (töökohaga Eestis).