Liftimehaanik
Tööpakkumise number #755039

9
Eesti Otis AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Liftimehaaniku peamiseks tööülesandeks on tõsteseadme tööd, liftide hooldus ja remont ning rikete kõrvaldamine.

Ootused kandidaadile

  • varasem kokkupuude elektritöödega ja/või automaatikaga;

  • juhilubade olemasolu;

  • soovitavalt elektriku haridus.

Ettevõte pakub

  • kõiki tööks vajalikke vahendeid;
  • väljaõpet ja koolitust.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011;
CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#755039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022
Liftimehaanik Liftimehaanik

CV Keskuse kliendiks on AS Eesti Otis, mis on maailma juhtiva liftifirma Otis esindaja Eestis. Otis on maailmas juhtiv liftide ja eskalaatorite tootja, paigaldaja ja hooldaja juba rohkem kui 150 aastat. Firmas on 50 töötajat ning osakonnad on Tartus, Narvas ja Tallinnas. Vaata lisainfot: www.otis.ee

Vaata rohkem