Värsked tööpakkumised

Liftide paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172185

Tööpakkumise number

172185

Töö kirjeldus

Vanade liftide eemaldamine ja uute liftide paigaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus vastaval alal.
Soome keele oskus.

Sobivale kandidaadile pakume häid töötingimusi, motiveeriva palga ja elamispaiga.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2009

Maneo OÜ on tööjõurendiga tegelev ettevõte. Meie peamisteks klientideks on Soome metalliettevõtted. Meie eesmärk on abistada ettevõtteid oskusliku töölise leidmisel. Töölistele maksame TES-st parema palga ja ka kõik muud Soome seadustega ettenähtud tasud( puhkused, pekkased jne). Samuti aitame kõigi vajalike registreeringute teostamisel Soomes( isikukoodi, maksukaardi ja kela kaardi hankimisel). Ootame oma meeskonda metallimehi erinevatest valdkondadest. Püüame olla alati hea tööandja ja usaldusväärne partner oma klientidele.