Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146818

Liftide ja eskalaatorite paigaldaja Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on AS Kandur poolt Eestis pakutavate KONE liftide ja eskalaatorite paigaldamine klientide asukohtades Eesti piires.

Ootused kandidaadile

  • Elektrialased teadmised /eriharidus; hea, kui on elektrialaseid töökogemusi
  • elektriskeemide lugemise oskus ja tehniline taip
  • eesti keele oskus
  • vähemalt keskharidus
  • võime iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta
  • täpsus ja korrektsus töö tegemisel, töökus, ausus
  • autojuhiload (B-kategooria)

Kasuks tuleb
  • tehniline kutseharidus
  • soome, inglise, vene keele oskus
  • kõrguste taluvus
  • füüsiliselt terve ja tugev inimene

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka
  • erialast koolitust
  • keeleõpet (inglise keel)
  • huvitavat tööd, arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • vastavalt ettevõtte vajadustele võimalust viibida - töötada väliskomandeeringus

Lisainfo

Ootame Teie elulookirjeldust (CV) ja sooviavaldust 31. maini 2008

Tööpakkumise number
#146818

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7500 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. mai 2008
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
Peale katseaega 20 - 30 000, palk sõltub töötaja konkreetsetest oskustest, mis on vastavalt juhendile määratletud.

CVKeskus.ee klient

AS Kandur kuulub rahvusvahelisse kontserni KONE.
Põhitegevuseks on liftide ja eskalaatorite müük, paigaldus, hooldus ja remont.
Tegeleme muuhulgas ka vanemate liftide moderniseerimisega.
AS Kandur pakub ööpäevaringset klienditeenindust hätta sattunud liftikasutajatele.

Vaata rohkem