Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199552

Letiteenindaja (Sõpruse Rimi Hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kiire ja sõbralik klienditeenindus kulinaarialetis
  • Teenindusleti korrashoid
  • Kaupade nõuetekohane väljapanek letis ja müügisaalis
  • Kaupade realiseerimistähtaegade jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel
  • Ausus, korrektsus ja kohusetundlikus
  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Soov töötada teenindajana
  • Positiivse ellusuhtumisega
  • Meeldiv ja avatud suhtleja

  • Erialaseid täiendkoolitusi ja ettevõttesisest arenguvõimalust
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Firmapoolset väljaõpet

Lisainfo

  • Töö asukoht: Tallinn
  • Tööaeg: vahetustega, graafiku alusel

Tööpakkumise number
#199552