Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137286

Lepingute sõlmija - läbirääkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • läbirääkimiste pidamine ja maa kasutusõiguse lepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus ja algatusvõime
  • B kategooria juhiluba
Kasuks tuleb:
  • töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ning huvitavat tööd koos oma ala tippudega
  • suures projekteerimisfirmas ja kogu energeetikakontsernis peituvaid arenguvõimalusi
  • paindlikku tööaega
  • koolitust ja enesetäiendamise võimalust
  • konkurentsivõimelist tulemuspalka

Tööpakkumise number
#137286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

Eesti Energia kontserni kuuluv AS ELPEC hakkab teostama senisest oluliselt suuremas mahus elektriprojekteerimistöid. Seoses sellega otsime Tallinnasse lepingute sõlmijaid - läbirääkijaid.

Vaata rohkem