Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65478

Lepingute administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lepingute andmebaasi administreerimine (tooteinfo, kliendiinfo ajakohastamine)
vajadusel kliendile tugilepingute ettevalmistamine
arvete liikumise ja maksete laekumine jälgimine

Ootused kandidaadile

täpsust ja kohusetundlikkust töös
head suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti ja inglise keeles
arvutioskus (MS Office keskkond)
kasuks tuleb raamatupidamis - või majandusalase (kõrg)hariduse olemasolu

Ettevõte pakub

tööalast väljaõpet
töökohta rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#65478