https://www.cvkeskus.ee/62304

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lepinguliste klientide toote- ja turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62304

Tööpakkumise number

62304

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on lepingulisele erakliendile suunatud toodete ja teenuste turundus. Sinu ülesandeks on turunduskampaaniate ettevalmistamine ja elluviimine koostöös reklaami- ja meediaagentuuridega, kampaaniate tulemuslikkuse analüüs, uute toodete/teenuste vajaduse analüüs ning hinnakujundus. Sinu vastutada on ka mobiiltelefonide valik ja hinnastamine Tele2 esindustes.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus ning vähemalt 2-aastane turundusalane töökogemus (soovitavalt FMCG valdkonnast). Vajalik on väga hea inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlemistasandil. Oled sobiv kandidaat, kui Sind iseloomustab äriline orientatsioon ja analüüsivõime, loovus, paindlikkus ja kõrge saavutusorientatsioon. Tele2 ootab oma meeskonda avatud mõtlemisega ja hea pingetaluvusega professionaali, kes naudib tööd huvitaval, pidevalt muutuval turul.


Ettevõte pakub

Tele2 pakub eneseteostus- ja arenemisvõimalusi tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises keskkonnas ning korralikku töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2006
Kuulutus sisestati:
15. märts 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 30 miljonit klienti 25 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid era- ja äriklientidele. Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu paindlikkus - kuulates oma kliente ja reageerides nende vajadustest lähtuvalt, avatus - jagades omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning andes otsekoheseid vastuseid ning kuluteadlikkus - suhtudes lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.