Värsked tööpakkumised

Lepinguliste eraklientide toote- ja turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159874

Tööpakkumise number

159874

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on lepinguliste eraklientidele suunatud toodete ning teenuste turundus ning peamisteks ülesanneteks on:
• turunduskampaaniate ettevalmistamine ja elluviimine koostöös reklaami- ja meediaagentuuridega
• turunduskampaaniate tulemuslikkuse analüüs
• uute toodete/teenuste vajaduse analüüs ja ettepanekute koostamine
• teenuste hinnakujundus
• telefonide tooteportfell ja hinnakujundus

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• vähemalt 2-aastane turundusalane töökogemus
• hea analüüsivõime
• hea inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlemistasandil

Oled sobiv kandidaat, kui Sind iseloomustab avatus, paindlikkus, pingetaluvus, loovus ja äriline orientatsioon.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi ning arvestatavat motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2008
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2008

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille eesmärk on pakkuda parima hinnaga kvaliteetseid mobiilsideteenuseid nii era-kui äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.

    Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .