Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211161

Lennutehnilise eskadrilli jätkuva lennukõlblikkuse vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õhusõiduki hooldusprogrammide koostamine ja efektiivsuse analüüsimine
  • õhusõiduki hooldustööde staatuste jälgimine, tööde planeerimine ning hooldusdokumentatsiooni ettevalmistamine ja arhiveerimine
  • õhusõiduki lennukõlblikkusega seotud andmete kogumine ja töötlemine

Ootused kandidaadile

  • kutseharidus õhusõiduki hoolduse erialal
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel koos erialase sõnavara valdamisega
  • arvutikasutamise oskus (väga hea Exceli valdamine)
  • väga hea analüüsivõime ja iseseisev otsustusvõime
  • meeskonnatööoskus
  • pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus

Kasuks tuleb:

  • töökogemus õhusõiduki hoolduse valdkonnas
  • eelnev tüübi- või tutvumiskoolitus kahe turbiinmootoriga lennukil või kopteril
  • vene keele oskus

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • arenguvõimalusi

Lisainfo

Ametikoht on Politsei- ja Piirivalveameti piirivalveosakonna lennusalga lennutehnilises eskadrillis.
Eskadrilli ülesandeks on lennusalga käituses olevate õhusõidukite jätkuva lennukõlblikkuse tagamine ning õhusõidukite hooldustööde korraldamine vastavalt kehtivatele nõuetele. Eskadrillis on 21 töötajat.

Lisainfo:
Triin Bernhardt, värbamistalituse juhtivspetsialist, triin.bernhardt(ät)politsei.ee, 612 3447 (konkurssi puudutavad küsimused).
Kristjan Tõniste, jätkuva lennukõlblikkuse peaspetsialist, kristjan.toniste(ät)politsei.ee, 614 9242 (ametikoha sisulised küsimused).

Tööpakkumise number
#211161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem