Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226069

Lennundusjulgestustöötaja Tallinna lennujaamas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lennueelse julgestuskontrolli teostamine
  • lennujaama territooriumi valve
  • korra jälgimine ja tagamine
  • VIP saatmised
  • häiretele reageerimised

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 20 eluaastast
  • eesti kodakondsus
  • keskharidus
  • eesti keele oskus vähemalt kesktasemel (vastab keeleoskuse tasemele B2)
  • kohtulikult karistamata
  • hea suhtleja
  • hea tervis

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd ja karjäärivõimalusi
  • lennundusjulgestuse erialast koolitust
  • turvatöötaja kvalifikatsiooni koolitust
  • stabiilset sissetulekut
  • kuulumist lennujaama sõbralikku kogukonda

Lisainfo

Kui vastad kõigile nõuetele, kandideeri CV Keskuse või meie kodulehe (www.g4s.ee) kaudu. Ankeedi täitmiseks ja lisainfo saamiseks võid tulla ka meie Karjäärikeskusesse Mustamäe tee 5c. Oleme avatud tööpäeviti 9.00-16.00

Tööpakkumise number
#226069