Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90198

Lennundusjulgestuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lennueelne julgestus Tallinna Lennujaamas

Ootused kandidaadile

keskharidus
vähemalt 19-aastane EV kodanik

huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas kaasaegses keskkonnas
mitmekülgset koolitust
karjäärivõimalist
vahetustega tööd (vahetused erineva pikkusega)
tasuta ühiselamukohta

Tööpakkumise number
#90198

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2007

Group 4 Securicor on rahvusvaheline majanduskontsern, mille põhitegevusala on pääste- ja turvateenuste osutamine. Kontserni tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 360 000 inimese. Group 4 Securicori tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina Falck Eesti, kus töötab 4200 inimest

AS Tallinna Lennujaam on Põhja-Euroopa tunnustatud ja kiiresti arenev lennujaam, mida läbib üle miljoni reisija aastas. AS Falck Eesti ülesanne on tagada Tallinna Lennujaamas territooriumi valve ning lennueelne julgestuskontroll

Vaata rohkem