https://www.cvkeskus.ee/174726

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #174726

Lennundus- ja merendusosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Osakonnas ettevalmistatavate õigustloovate aktide, Vabariigi Valitsuse korralduste eelnõude ja muude haldusaktide ettevalmistamine, läbivaatamine, põhiseadusele, teistele seadustele ja normitehnika nõuetele vastavuse jälgimine ja nende kohta arvamuse andmine;
- ministeeriumi tegevuseks vajalike lennundus- ja merendusalaste lepingute projektide ja muude osakonnas välja töötatavate õigusalase sisuga dokumentide ettevalmistamine ja läbivaatamine;
- ministeeriumi valitsemisalasse kuuluvate struktuuride ja teiste asutuste ettepanekute ja õigusliku ning reguleeriva toimega dokumentide projektide läbivaatamine ning nende kohta vajadusel arvamuste esitamine;
- valdkonda puudutava regulatsiooni asjakohasuse jälgimine, ettepanekute tegemine ja vajalike õigusaktide väljatöötamisel osalemine;
- Euroopa Liidu ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonide normdokumentide läbitöötamine ja ettepanekute esitamine Eesti õigusaktide täiendamiseks või muutmiseks.


Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • õigusalane kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
  • MS Office tarkvaraga töötamise oskus.

Kasuks tuleb: varasem töökogemus merendusvaldkonnas, varasem erialane avaliku teenistuse töökogemus, teadmised nii Eesti Vabariigi haldus- ja riigiõigusest kui ka EL institutsioonidest ning õigussüsteemist, algatusvõime ja iseseisvus, otsustusvõime, loov mõtlemine, vastutustunne, usaldusväärsus ja täpsus.


Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd, hindamatuid töökogemusi;
  • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.


Lisainfo

Sooviavalduse ning CV ja essee teemal „Kas Eesti on mereriik?“ kuni kolmel lehel palume saata hiljemalt 23. märtsiks 2009 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “lennundus- ja merendusosakonna peaspetsialist”. Lisainfot on võimalik küsida telefonil 6 397 607 (lennundus- ja merendusosakonna juhataja Andres Lippmaa).


Tööpakkumise number
#174726

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
23. märts 2009
Kuulutus sisestati:
4. märts 2009

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Lennundus- ja merendusosakonna peaspetsialist
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!