https://www.cvkeskus.ee/155673

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155673

Lennundus- ja merendusosakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peamised ülesanded on:

 • Tsiviillennunduse, mere- ja siseveelaevaliikluse, nende ohutuse ja keskkonnakaitse, lennujulgestuse, õhu-ja veesõidukite tehnilise seisundi, lennundusettevõtluse, kaubandusliku meresõidu, lennuväljade ja –jaamade ning sadamate tööga seotud riigi arengukavade väljatöötamises ja nende elluviimises osalemine ning valdkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine.


Ootused kandidaadile

 • kõrgharidus, soovitavalt õigusalane või lennundus- või merendusalane;
 • eelnev teenistus vanemametnike põhigruppi kuuluval ametikohal või muul kõrgharidust nõudval tööl ametikoha või asutuse tegevusvaldkonnas 2 aastat või teenistus kõrgemate ametnike põhigruppi kuuluval ametikohal ametikoha või asutuse tegevusvaldkonna vähemalt 6 kuud;
 • eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele (üks inglise ja teine soovitavalt prantsuse, saksa või vene keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
 • tervikliku ülevaate omamine õigusloome protsessi korraldamisest, normitehnika tundmine;
 • meeskonnatöö- ja nõustamisoskus;
 • algatusvõime ja loovus;
 • lojaalsus ja orienteeritus riigi ja ühiskonna huvidele.

Kasuks tuleb:

 • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevusvaldkonna, ministeeriumi valitsemisala ja neid reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine, asjaajamiskorra aluste tundmine;
 • rahvusvaheliste lennundus- ja merendusalaste konventsioonide tundmine;
 • teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ning õigussüsteemist ja selle rakendamisest, Euroopa Liidu otsustetegemise protsessi tundmine.


Ettevõte pakub

 • huvitavat ja perspektiivset tööd riigile olulises valdkonnas;
 • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
 • väljakutseid merenduse ja/või tsiviillennunduse valdkonna arendamisel;
 • avatud ja teotahtelist meeskonda.


Lisainfo

Konkursiteate täielik tekst on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded (www.ametlikudteadaanded.ee). Avalduse, elulookirjelduse, diplomi koopia, omakäelise kinnituse, et kandidaat vastab seaduses ette nähtud nõuetele esitamise tähtaeg on 25. juuni 2008. Lisainfo: Liina Kasper, personaliosakonna juhataja, tel: 6256379.


Tööpakkumise number
#155673

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
25. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Lennundus- ja merendusosakond tegeleb tsiviillennunduse, mere- ja siseveelaevaliikluse riiklike arengukavade koostamise ning järelevalvega. Lisaks koostab osakond lennunduse ja merenduse ohutuse, keskkonnakaitse, lennunduse julgestuse, õhu- ja veesõidukite tehnilise seisundi, lennundusettevõtluse, kaubandusliku meresõidu, lennuväljade ja -jaamade ning sadamate tööga seotud riigi arengukavu ning vastutab nende elluviimise eest.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lennundus- ja merendusosakonna nõunik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!