Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198366

Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peamine eesmärk on lennujaamade ja aeronavigatsiooniteenuste valdkonnaga seotud menetlusportsessid.

Peamised tööülesanded:

  • Ettepanekute tegemine ja osalemine lennundusvaldkonna õigusaktide väljatöötamisel;
  • osalemine oma ülesannetest lähtuvalt ministeeriumisiseste ja ministeeriumiväliste komisjonide, nõukogude ja töögruppide (sh Euroopa Komisjon ning Nõukogu komiteed) töös vastavalt vajadusele;
  • lennujaamadega, aeronavigatsiooniteenuste osutamisega, Single European Sky initsiatiiviga, lennunduse tsiviil- ja militaarkoostöö (FUA –Flexible Use of Airspace kontseptsiooni), lennunduse heitgaasidega kauplemise süsteemi, lennundustehnika, lennundusspetsialistide pädevusnõuete, lennundusterminoloogia, kriisireguleerimisega lennunduses menetlemisega seotud küsimustega tegelemine vastavalt talituse juhataja suunistele.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • Õigus- või lennundusalane kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
  • MS Office tarkvaraga töötamise oskus.

Kasuks tuleb: varasem töökogemus valdkonnaga seotud erialal, varasem erialane avaliku teenistuse töökogemus, teadmised nii Eesti Vabariigi haldus- ja riigiõigusest kui ka EL institutsioonidest ning õigussüsteemist, algatusvõime ja iseseisvus, otsustusvõime, loov mõtlemine, vastutustunne, usaldusväärsus ja täpsus.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd, hindamatuid töökogemusi;
  • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas

Lisainfo

Sooviavalduse ning CV ja palume saata hiljemalt 9. juuniks 2010 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “lennundustalituse peaspetsialist”. Lisainfot on võimalik küsida telefonil 6 256 451 (lennundustalituse juhataja Andres Aruoja).

Tööpakkumise number
#198366