https://www.cvkeskus.ee/198366

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198366

Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peamine eesmärk on lennujaamade ja aeronavigatsiooniteenuste valdkonnaga seotud menetlusportsessid.

Peamised tööülesanded:

 • Ettepanekute tegemine ja osalemine lennundusvaldkonna õigusaktide väljatöötamisel;
 • osalemine oma ülesannetest lähtuvalt ministeeriumisiseste ja ministeeriumiväliste komisjonide, nõukogude ja töögruppide (sh Euroopa Komisjon ning Nõukogu komiteed) töös vastavalt vajadusele;
 • lennujaamadega, aeronavigatsiooniteenuste osutamisega, Single European Sky initsiatiiviga, lennunduse tsiviil- ja militaarkoostöö (FUA –Flexible Use of Airspace kontseptsiooni), lennunduse heitgaasidega kauplemise süsteemi, lennundustehnika, lennundusspetsialistide pädevusnõuete, lennundusterminoloogia, kriisireguleerimisega lennunduses menetlemisega seotud küsimustega tegelemine vastavalt talituse juhataja suunistele.


Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

 • Õigus- või lennundusalane kõrgharidus;
 • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
 • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
 • väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
 • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
 • MS Office tarkvaraga töötamise oskus.

Kasuks tuleb: varasem töökogemus valdkonnaga seotud erialal, varasem erialane avaliku teenistuse töökogemus, teadmised nii Eesti Vabariigi haldus- ja riigiõigusest kui ka EL institutsioonidest ning õigussüsteemist, algatusvõime ja iseseisvus, otsustusvõime, loov mõtlemine, vastutustunne, usaldusväärsus ja täpsus.


Ettevõte pakub

 • huvitavat ja vastutusrikast tööd, hindamatuid töökogemusi;
 • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
 • tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas


Lisainfo

Sooviavalduse ning CV ja palume saata hiljemalt 9. juuniks 2010 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “lennundustalituse peaspetsialist”. Lisainfot on võimalik küsida telefonil 6 256 451 (lennundustalituse juhataja Andres Aruoja).


Tööpakkumise number
#198366

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
27. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE PEASPETSIALIST
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!