Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194937

Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riigisekretär on välja kuulutanud avaliku konkursi

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi

LENNUNDUS- JA MERENDUSOSAKONNA LENNUNDUSTALITUSE JUHATAJA

ametikohale

Nimetatud ametikoha peamised ülesanded on:

Lennundus- ja merendusosakonna lennundustalituse juhtimine ning osakonnale pandud ülesannete täitmise korraldamine lennundusvaldkonna õigusaktide, arengukava ja lennutranspordipoliitika väljatöötamise, edasiarendamise ja rakendamise valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, eelistatult lennundus- või õigusalane;
  • eelnev töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas;
  • lennundusvaldkonna ning seda reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine, teadmised õigusaktide väljatöötamise protsessist;
  • juhtimisalased teadmised ja oskused;
  • kahe võõrkeele (sh üks inglise keel ja teine prantsuse/vene või saksa keel ) oskus kesktasemel;
  • majandusalased teadmised, sealhulgas turumajanduse üldpõhimõtete, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine;
  • riigi infosüsteemide tundmine, ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • lojaalsus, riigi huvidest lähtuv orientatsioon;
  • juurdepääsuloa omamine riigisaladusele või piirangute puudumine selle saamiseks.

Konkursikuulutuse täielik tekst on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded (http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=1097904).

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada:
- avaldus;
- elulookirjeldus;
- tunnistuse või diplomi koopia vajaliku hariduse kohta;
- omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduse sätestatud nõuetele;
- essee teemal „Ministeeriumi roll Eesti lennunduse arengus, valdkonna põhieesmärgid ja nende saavutamiseks vajalikud vahendid ning tegevused“ (pikkus kuni 3 lk)

Dokumendid palume esitada 30. aprilliks 2010 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile Harju 11, Tallinn 15072, märgusõna KONKURSS. Komisjoni esimene koosolek toimub 6. mail 2010 Tallinnas Harju 11. Täiendavat infot saab telefonil 625 6379.

Tööpakkumise number
#194937