https://www.cvkeskus.ee/194937

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194937

Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riigisekretär on välja kuulutanud avaliku konkursi

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi

LENNUNDUS- JA MERENDUSOSAKONNA LENNUNDUSTALITUSE JUHATAJA

ametikohale

Nimetatud ametikoha peamised ülesanded on:

Lennundus- ja merendusosakonna lennundustalituse juhtimine ning osakonnale pandud ülesannete täitmise korraldamine lennundusvaldkonna õigusaktide, arengukava ja lennutranspordipoliitika väljatöötamise, edasiarendamise ja rakendamise valdkonnas.


Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus, eelistatult lennundus- või õigusalane;
  • eelnev töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas;
  • lennundusvaldkonna ning seda reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine, teadmised õigusaktide väljatöötamise protsessist;
  • juhtimisalased teadmised ja oskused;
  • kahe võõrkeele (sh üks inglise keel ja teine prantsuse/vene või saksa keel ) oskus kesktasemel;
  • majandusalased teadmised, sealhulgas turumajanduse üldpõhimõtete, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine;
  • riigi infosüsteemide tundmine, ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • lojaalsus, riigi huvidest lähtuv orientatsioon;
  • juurdepääsuloa omamine riigisaladusele või piirangute puudumine selle saamiseks.


Ettevõte pakub

Konkursikuulutuse täielik tekst on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded (http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=1097904).


Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada:
- avaldus;
- elulookirjeldus;
- tunnistuse või diplomi koopia vajaliku hariduse kohta;
- omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduse sätestatud nõuetele;
- essee teemal „Ministeeriumi roll Eesti lennunduse arengus, valdkonna põhieesmärgid ja nende saavutamiseks vajalikud vahendid ning tegevused“ (pikkus kuni 3 lk)

Dokumendid palume esitada 30. aprilliks 2010 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile Harju 11, Tallinn 15072, märgusõna KONKURSS. Komisjoni esimene koosolek toimub 6. mail 2010 Tallinnas Harju 11. Täiendavat infot saab telefonil 625 6379.


Tööpakkumise number
#194937

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Lennundus- ja merendusosakonna LENNUNDUSTALITUSE JUHATAJA
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!