Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26406

Lennumeeskondade koordineerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töökohustuste hulka kuulub meeskondade koosseisu ja tööaja planeerimine meie lennuliinidel, personali piletikorraldus, koolituse arvestus ja korraldamine, s.h. meeldetuletuste saatmine, piletite tellimine, hotellikohtade broneerimine, koolituse sidumine tööaja graafikuga, koolitusfirmadega (peamiselt Finnair) suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • Sobiv kandidaat oskab lisaks eesti keelele inglise keelt kõnes ja kirjas ning soome kõnekeelt, tal on vähemalt 5-aastane töökogemus, ta on oskuslik arvutikasutaja ( MS Office).

  • Ootame kandideerima süsteemseid, täpseid, heade suhtlemis- ja koostööomadustega, probleemilahendusele ja tulemusele orienteeritud, iseseisva otsustus- ja vastutusvõimega, stressikindlaid ja tasakaalukaid inimesi.

mitmekesist ja pingelist tööd, koolitust, häid töötingimusi ja korralikku töötasu.

Lisainfo

Lisainfo: töö on kahes vahetuses, orienteeruv tööaeg 5:30 - 13:30 ja 10:00 - 18:00, töökoht asub Tallinna Lennujaamas.

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee,
Märgusõna: "AERO"

Tööpakkumise number
#26406