Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273360

Lennukite maapealne teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Õhusõidukite ohutu teenindamine vastavuses sõlmitud lepingute ja teenindusstandarditega, regulatsioonidega, reeglitega ja heade teenindustavadega
- Pagasi ja kauba laadimine, käitamine ja transportimine lennuväljal ning õhusõidukite maapealne teenindamine.

Ootused kandidaadile

- B ja soovitavalt C kategooria juhiloa olemasolu
- Eesti keele oskust väga heal tasemel
- Kasuks tuleb inglise keele ja vene keele oskus
- Valmisolekut vahtustega tööks sh öisel ajal
- Usaldusväärsust ja pingetaluvust
- Kandidaadid peavad läbima taustakontrolli

Ettevõte pakub

- Spetsiifilist väljaõpet
- Vahetustega tööd, sh öisel ajal (lennujaam on avatud kõik päevad aastas)
- Arenemise - ja karjäärivõimalusi
- Sportimisvõimalusi
- Öisel ajal Tallinna piires transporti tööle/koju

Tööpakkumise number
#273360