Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377004

Lennukite maapealne teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 16. aprill 2015
Kuulutus aegub: 4. mai 2015

Töö kirjeldus

- Õhusõidukite ohutu teenindamine vastavuses sõlmitud lepingute ja teenindusstandarditega, regulatsioonidega, reeglitega ja heade teenindustavadega
- Pagasi ja kauba laadimine, käitamine ja transportimine* lennuväljal ning õhusõidukite maapealne teenindamine.

Ootused kandidaadile

- B ja soovitavalt C kategooria juhiloa olemasolu
- Eesti keele oskust väga heal tasemel
- Kasuks tuleb inglise keele ja vene keele oskus
- Keskharidus
- Valmisolekut vahtustega tööks sh öisel ajal
- Usaldusväärsust ja pingetaluvust
- Kandidaadid peavad läbima taustakontrolli
* pakutav töö on sobib pigem meestrahvale

Ettevõte pakub

- Spetsiifilist väljaõpet
- Vahetustega tööd, sh öisel ajal (lennujaam on avatud kõik päevad aastas)
- Arenemise - ja karjäärivõimalusi
- Väga soodsaid sportimisvõimalusi
- Öisel ajal Tallinna piires transporti tööle/koju

Lisainfo

- tööle asumine oktoobris või novembris 2014;
- enne tööle asumist tuleb kandidaatidel läbida taustakontroll

Tööpakkumise number
#377004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. mai 2015
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2015

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad. Oleme Eesti õhuväravaks ja esimeseks visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu.

Vaata rohkem