https://www.cvkeskus.ee/60019

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60019

Lennukitankija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lennukitankija peamine tööülesanne on õhusõidukite tankimine Tallinna lennuväljal
  • kütuse käitlemine aktsiisilaos


Ootused kandidaadile

  • C kategooria autojuhilubade olemasolu
  • vähemalt 21. aastane soovitavalt meesterahvas
  • eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil


Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd arenevas töökeskkonnas
  • graafiku alusel tööd


Tööpakkumise number
#60019
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lennukitankija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!