Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630048

Lennuki tankijat – logistijajuhti tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lennuki tankimistoimingud;
  • Tankimisauto juhtimine;
  • Suhtlemine tankimisteenusega seotud kolmandate osapooltega;
  • Vastavate dokumentide ja andmebaaside täitmine;
  • Seadmete kontrollimine ja seisukorrast aruandmine;
  • Tegutsemine vastavalt lennu- ja tööohutus- ning turvanõuetele;
  • Tegutsemine vastavalt riiklikele, kohalikele ja lennujaama eeskirjadele, JIG nõuetele, ettevõtte strateegiatele ja käitumisnormidele.

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemused ohtlike ainete transportimise alal;
  • Töökogemus lennujaama töödes ja lennuki käitamise alal on suureks eeliseks;
  • Juhiload: CE, E ja ADR kategooriad;
  • Ladus eesti keel;
  • Inglise ja vene keele oskused on eeliseks;
  • Laitmatu maine ja kriminaalse ajaloo puudumine;
  • Väga hea vastutustunne, iseseisvalt tegutsemise oskus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Võimalust töötada lennundussektoris;
  • Töökohta Tallinna lennujaamas;
  • Sõbralikku meeskonda ja head töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#630048

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Baltic Ground Services (BGS) osutab Leedu, Poola ja Venemaa lennujaamades reisijate ja lennukite meeskondade maapealset teenindust ja lennukite tankimisteenust. 20 aasta pikkuse kogemusega ja väga kvalifitseeritud professionaalidest koosneva meeskonnaga pakume teenuseid lennundussektori tunnustatud juhtivatele tegutsejatele.

BGS osutab igasugust standardset reisijate ja lennukite meeskondade maapealset teenindust ja tankimisteenust, mille hulka kuuluvad reisijate sõidupiletite registreerimine ja pardaleminek, pagasikäitlus ning lennuki puhastamine seest ja väljast, salongi kütmine, jää sulatamine, lennuki pukseerimine ja lükkamine, toitlustamine ja muud teenused.
Lisateave ettevõtte kohta: www.bgs.aero

Vaata rohkem