Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681566

Lemmikloomasõbralik klienditeenindaja lemmikloomakaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie PetMarketis oleme veendunud, et tervislik toit on tervise alus - ka lemmikloomadel. Meie missiooniks on jagada lihtsaid teadmisi, kuidas keerulisel lemmikloomaturul kliendina orienteeruda.

Klienditeenindaja Postimaja Keskuse PetMarketis. Narva mnt 1, Tallinn. E-P 09-21

Nõustad ja abistad klientidel leida sobivaid tooted. Kauba vastuvõtmine müügisaalis ja tellimuste tegemine. Töö on graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Kandideeri klienditeenindajaks kui oled hea suhtleja ning soovid lemmikloomasõpru rõõmsaks teha!

Mõistad lemmikloomapidajaid ja sind teeb rõõmsaks inimestega suhtlemine. Oled positiivne, aus ja kohusetundlik.Oled orienteeritud lahenduste leidmisele - nii kliendi muredele kui soovidele.Valdad eesti keelele lisaks vene ja inglise keelt kõnes.

Pakume oma töötajatele sõbralikku ja toetavat töökeskkonda ning igakülgset abi ja väljaõpet. Sinu tööd väärtustavat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat preemiat.

Tööpakkumise number
#681566

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem