https://www.cvkeskus.ee/88597

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lektor elektroonika põhialuste koolituse läbiviimiseks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88597

Tööpakkumise number

88597

Töö kirjeldus

Elcoteq Tallinn alustab töötajate ümberõpet keerukamatele tööoperatsioonidele ning seoses selllega käivitame järgmisest aastast elektroonika alase baaskursuse ettevõttes.

Seoses sellega otsime lektorit, kes viib läbi elektroonika põhialuste koolitust Elcoteq Tallinna töötajatele vene keeles.


Nõudmised kandidaadile

- Elektroonika, telekommunikatsiooni-, side- või raadiotehnika alane keskeri või kõrgharidus
- Kasuks tuleb õpetamise ja töökogemus elektroonika valdkonnas
- Vene keele oskus


Ettevõte pakub

- Tähtajalist tööd jaanuarist kuni mai kuuni 2007.a.
- Töökoormust 6 akadeemilist tundi päevas
- Palga läbirääkimised alates 15000 EEK kuusAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
27. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE, mis on üks suuremaid sidetehnoloogiale keskendunud elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Elcoteq SE pakub oma klientidele laia teenuste valikut kogu tootetsükli raames, kuhu kuuluvad toote disainimine, uue toote juurutamine, sobivate materjalide ja komponentide leidmine, ost ja sissetulev logistika, globaalne tootmine, jaotus ja väljaminev logistika ning müügijärgne teenindus.
Kontsern tegutseb neljal kontinendil 16 riigis ning annab tööd kokku ligi 22 000 inimesele. Korporatsiooni 2005. aasta käive oli 4,2 miljardit eurot. Suurimad kliendid on Nokia ja Ericssoni gruppi kuuluvad ettevõtted. Ettevõtte aktsiad on noteeritud Helsingi väärtpaberibörsil. Täpsem info www.elcoteq.com

Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks suuremaks tehaseks. Tallinnas asuvas 42 000 m² suuruses kaasaegse tootmispinnaga tehases töötab ligi 3500 töötajat. Ettevõte vastab kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO-9001:2000, keskkonnajuhtimissüsteemi ISO-14001:2004 ja töökeskkonna ohutuse ja tervishoiu juhtimissüsteemi OHSAS 18001:1999 nõuetele. Elcoteq Tallinn on Statistikaameti andmetel alates 1994. aastast Eesti suurim eksportöör.