Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177912

Lehtmetalli töötlemise tehnoloog

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma metaformi ärisuuna meeskonnaga liituma
TEHNOLOOGI , kelle põhiülesanneteks on CAD ja CAM tarkvara abil tehnoloogia loomine lehetöötlus- ja koostamisseadmetele , tootmise omahinna arvutamine, sh standardaegade, detailide materjalikulu ning teiste omahinna kujunemist mõjutavate tegurite määramine, arvutamine ja nende korrigeerimine infosüsteemis Axapta, standardprotseduuride loomine töökeskustele ning tootmises kasutatava tehnilise dokumentatsiooni korrashoid, täiendamine ja kaasajastamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
vähemalt inseneri valdkonna rakenduslikku kõrgharidust ja CAD/CAM (eeliseks Punch5! kasutusoskus) tundmist, pinge- ja rutiinitaluvust, täpsust ja tasakaalukust.

Vajalik väga heal tasemel eesti keele ja soovitav korralikul suhtlustasemel vene keele oskus. Eeliseks on saksa keele oskus vähemalt keskmisel tasemel.

Ettevõte pakub

Pakume
- kiiresti arenevas ja eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd
- uute projektide elluviimist
- tööaega 7.00-15.30 ja igal kolmandal-neljandal nädalal tööaega 15.30-24.00

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 257, kodulehekülg www.favor.ee

Tööpakkumise number
#177912

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2009
Kuulutus sisestati:
7. mai 2009

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 180 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter, Metaform, Profiline ja Laekeskus.
Metaformi ärisuund pakub erinevaid lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid: stantsimine, painutus, giljotineerimine, keevitus, koostamine. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Koduleht http://www.favor.ee

Vaata rohkem