Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177909

Lehtmetalli töötlemise tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma metaformi ärisuuna meeskonnaga liituma
TEHNOLOOGI , kelle põhiülesanneteks on CAD ja CAM tarkvara abil tehnoloogia loomine lehetöötlus- ja koostamisseadmetele , tootmise omahinna arvutamine, sh standardaegade, detailide materjalikulu ning teiste omahinna kujunemist mõjutavate tegurite määramine, arvutamine ja nende korrigeerimine infosüsteemis Axapta, standardprotseduuride loomine töökeskustele ning tootmises kasutatava tehnilise dokumentatsiooni korrashoid, täiendamine ja kaasajastamine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
vähemalt inseneri valdkonna rakenduslikku kõrgharidust ja CAD/CAM (eeliseks Punch5! kasutusoskus) tundmist, pinge- ja rutiinitaluvust, täpsust ja tasakaalukust.

Vajalik väga heal tasemel eesti keele ja soovitav korralikul suhtlustasemel vene keele oskus. Eeliseks on saksa keele oskus vähemalt keskmisel tasemel.

Ettevõte pakub

Pakume
- kiiresti arenevas ja eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd
- uute projektide elluviimist
- tööaega 7.00-15.30 ja igal kolmandal-neljandal nädalal tööaega 15.30-24.00

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 257, kodulehekülg www.favor.ee

Tööpakkumise number
#177909