Värsked tööpakkumised

Lehtmetalli töötlemise tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106235

Tööpakkumise number

106235

Töö kirjeldus

Ootame oma metaformi ärisuuna meeskonnaga liituma
TEHNOLOOGI , kelle põhiülesanneteks on CAD ja CAM tarkvara abil tehnoloogia loomine lehetöötlus- ja koostamisseadmetele , tootmise omahinna arvutamine, sh standardaegade, detailide materjalikulu ning teiste omahinna kujunemist mõjutavate tegurite määramine, arvutamine ja nende korrigeerimine infosüsteemis Axapta, standardprotseduuride loomine töökeskustele ning tootmises kasutatava tehnilise dokumentatsiooni korrashoid, täiendamine ja kaasajastamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
vähemalt keskharidust, pinge- ja rutiinitaluvust, täpsust ja tasakaalukust.

Vajalik väga heal tasemel eesti keele ja soovitav korralikul suhtlustasemel vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume
- eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd
- korralikku töötasu

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2007

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub 2006.a ehitatud kaasaegses tootmishoones.
Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.