Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245770

Lehtmetalli töötlemise pingioperaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Plekist detailide tootmine, töö painutuspingi, profileerimisliini jt lehetöötlemise seadmetega.

Ootused kandidaadile

  • Oskus valmistada toode algusest lõpuni
  • Eelnev töökogemus ning soov töötada tehnikaga
(arvutioskuse algtase,oskus tööjooniseid lugeda)
  • Täpsus, korrektsus
  • Füüsiliselt vastupidav
  • Positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • Osalist väljaõpet
  • Stabiilset ja mitmekesist tööd
  • Oskustele vastavat palka
  • Tööalaseid koolitusi ja firmaüritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Tehase plekksepa töökogemus,
  • Tõstukijuhi juhilubade olemasolu
  • Iseseisva töö oskus

Tööpakkumise number
#245770

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2011

AS Esco alustas 1989. aastal esimesena Eestis ja Baltikumis terasprofiilide tootjana. Viimsisse ehitatud tootmishoone tagab kvaliteetse ja kiire klienditeeninduse.

Vaata rohkem