Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199445

Lehtmetalli painutuspingi operaator Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö asukoht Soomes.Töölepingu vormistab ja töödokumentatsiooni eest vastutab Personalipunkt Extra OÜ Soomes tegutsev emafirma Staffpoint OY.
Vajatakse 3-5 operaatorit.
Töö sisuks:
- Tootmistöö lehtmetalli painutuspingidel Amada ja Finnpower
- programmide sisestamine
- pingi seadistamine
- painutuspingi hooldamine, töökorras hoidmine
- toodangu kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

- vajalik eelnev töökogemus lehtmetalli painutuspingil (soovitavalt painutuspinkide Amada ja Finnpower tundmine)
- soome keele oskus suhtlustasandil ning inglise keele oskus suhtlustasandil
- soovituslikult saata CV soome keelne (kui hakkama ei saa, aitame) !
- jooniste lugemisoskus
- arvuti kasutamise oskus
- kandideerijalt ootame valmisolekut töötada välisriigis, vähemalt sügiseni
- soovitavalt isikliku auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

- võimalust töötada lühiajaliselt välisriigis
- pikaaegse tegutsemisajalooga ettevõtte poolt pakutavat töökogemust, enesetäiendust
- elamispinna kasutusvõimalust, makstes iga kuu kindla üürisumma (ligikaudu 200-250 EUR/kuus)
- head töötasu + tulemustasu

Tööpakkumise number
#199445