Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147739

Lehelõikepingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailide lõikamine programmjuhtimisega gaasilõikepingil.
Töö vahetustes.

Ootused kandidaadile

Soovitav eelnev töökogemus, võimalik väljaõpe ka töökohal.
Kasuks tuleb metallitöötlemisalane kutseharidus.

Ettevõte pakub

head palgatingimused;
korralik töökeskkond;
toredad töökaaslased;
töötajatele saun ja sotsiaalruumid;
ettevõttes söökla soodsate hindadega.

Tööpakkumise number
#147739

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2008
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2008

Rahvusvahelisse gruppi SVETS & MEKANOGRUPPEN AB kuuluv metallivaldkonna tootmisettevõte Eestis

Vaata rohkem