Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209733

Lehekandja SAKKU

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ajakirjandusväljaannete ja muude postitusmaterjalide JALGSI kojukanne SAKUS.

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui:

  • ELAD KINDLASTI KA ISE SAKUS
  • oled aktiivne ja liikuv
  • armastad vara tõusta
  • vajad OSALISE ajaga tööd
  • vajad lisateenimise võimalust
  • oled vähemalt 18 aastane

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • põhipalka 50.- krooni tund + reklaamikande tasud
  • tööaega varahommikul kell 4.30 kuni 7.00, kuuel päeval nädalas (E-L)
  • töövahendeid

Lisainfo

Kandideerimisel on kindlasti oluline märkida oma korrektne aadress, sest eelistame kandjatena neid, kes ka ise tööpiirkonnas elavad ja selles tulenevalt ka oma kodukanti hästi tunnevad!

Tööpakkumise number
#209733

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. november 2010
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2010

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem