Värsked tööpakkumised

Lehekandja Kesklinnas Väike-Ameerika ja Luha tn piirkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434715

Tööpakkumise number

434715

Firma nimi peidetud Lehekandja Kesklinnas Väike-Ameerika ja Luha tn piirkonnas

Töö kirjeldus

Ajakirjandusväljaannete ja muude postitusmaterjalide JALGSI kojukanne NÕMMEL Järve Selveri ümbruses.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui:
• ELAD KINDLASTI KA ISE NÕMMEL
• oled aktiivne ja liikuv
• armastad vara tõusta
• vajad OSALISE ajaga tööd
• vajad lisateenimise võimalust
• ei karda koeri
• oled vähemalt 18-aastane

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• põhipalka 3,40 euro tund + reklaamikande tasud
• orienteeruvat tööaega 2,5 tundi päevas varahommikul ajavahemikus kella 04:00-st kuni 7.00-ni, kuuel päeval nädalas (E-L)
• töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
5. august 2016
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.