Värsked tööpakkumised

Lehekandja (jalgsi ja autoga)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62318

Tööpakkumise number

62318

Töö kirjeldus

Varahommikune (kell 5.00-6.45) ajakirjandusväljaannete ning päevane otsepostitusmaterjalide kanne määratud piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

Seoses kandeala laienemisega Harjumaal Harku, Saku, Saue, Keila, Kiili, Rae, Raasiku, Jõelähtme valdades alates maikuust, pakume tööd Sulle, kes Sa:

  • oled aktiivne ja liikuv
  • armastad vara tõusta
  • vajad osalise ajaga tööd
  • vajad lisateenimise võimalust

Ettevõte pakub

  • põhipalka 42.- krooni tund + reklaamikande tasud
  • tööaega varahommikul kell 5.00 kuni 6.45
  • töövahendeid ja tööriideid
  • auto kasutamisel kompenseerime kulud

Lisainfo

Tööpiirkonnad: Harku, Saku, Saue, Keila, Kiili, Rae, Raasiku, Jõelähtme vallad

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
15. märts 2006

on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside haldamise ja varahommikuse kojukandega.