Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62318

Lehekandja (jalgsi ja autoga)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varahommikune (kell 5.00-6.45) ajakirjandusväljaannete ning päevane otsepostitusmaterjalide kanne määratud piirkonnas

Ootused kandidaadile

Seoses kandeala laienemisega Harjumaal Harku, Saku, Saue, Keila, Kiili, Rae, Raasiku, Jõelähtme valdades alates maikuust, pakume tööd Sulle, kes Sa:

  • oled aktiivne ja liikuv
  • armastad vara tõusta
  • vajad osalise ajaga tööd
  • vajad lisateenimise võimalust

Ettevõte pakub

  • põhipalka 42.- krooni tund + reklaamikande tasud
  • tööaega varahommikul kell 5.00 kuni 6.45
  • töövahendeid ja tööriideid
  • auto kasutamisel kompenseerime kulud

Lisainfo

Tööpiirkonnad: Harku, Saku, Saue, Keila, Kiili, Rae, Raasiku, Jõelähtme vallad

Tööpakkumise number
#62318