Värsked tööpakkumised

Lehekandja-autojuht MURASTESSE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215679

Tööpakkumise number

215679

Töö kirjeldus

Ajakirjandusväljaannete ja muude postitusmaterjalide AUTOGA kojukanne MURASTES.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui:
• ELAD KINDLASTI KA ISE MURASTES või selle lähiümbruses
• isikliku auto kasutamise võimalus (kulud kompenseeritakse sõidupäeviku alusel)
• oled aktiivne ja liikuv
• armastad vara tõusta
• vajad OSALISE ajaga tööd
• vajad lisateenimise võimalust

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• põhipalka 3,20 euro tund + reklaamikande tasud
• orienteeruv tööaeg 1,5-2 tundi varahommikul ajavahemikus 4.30 kuni 7.00, kuuel päeval nädalas (E-L)
• töövahendeid

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.