Värsked tööpakkumised

Leedu keelt valdav telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188213

Tööpakkumise number

188213

Töö kirjeldus

Pakume telefoniküsitlustööd leedu- ja venekeelsete intervjuude läbi viimiseks.
• Töökoormus on kindlatel tööpäevadel kl 14.00-19.00 kahel nädalal kuus
• Töötasu sõltub intervjuudest

Nõudmised kandidaadile

• leedu, vene ja soovitavalt ka eesti keele valdamine teksti lugemise ja vestlemise tasemel
• positiivne hoiak, aktiivsus
• täpsus, korrektsus
• hea suhtlemisoskus
• meeldiv hääl ja hea diktsioon
• arvutioskus tavakasutaja tasemel

• Pakume võimalust teenida stabiilset igakuist (lisa)sissetulekut;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• väga häid töötingimusi kaasaegses telefoniküsitluskeskuses;
• paindlikku tööaega (st tööaja jagamise võimalust küsitlejate vahel).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2009
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 19-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.
Telefoniküsitlused toimuvad Emori uues ja kaasaegses telefoniküsitluskeskuses Tammsaare Ärikeskuses.