Värsked tööpakkumised

Leedu keele tõlk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97442

Tööpakkumise number

97442

Töö kirjeldus

kasutusjuhendite, kataloogide jm tarbetekstide tõlkimine eesti, soome või inglise keelest leedu keelde

Nõudmised kandidaadile

kandideerija emakeel peab olema leedu keel

Ettevõte pakub

arendav ja huvitav töö
vajaduse korral väljaõpe
koolitus tööandaja kulul
soovi korral keelevärskendusreisid Leetu
uusimad töövahendid
tõlkimisrutiinist vabastav tõlketarkvara
kogenud kolleegide tugi
mugav töökoht südalinnas
tööaeg vastavalt soovile

Lisainfo

Pakume tööd eesti-leedu või inglise-leedu keele tõlkidele nii täis- kui ka osaajaga tööna või ka siis lepingulise suhte alusel. Huvi korral oleme nõus töötajat koolitama või siis ise välja õpetama. Ja samas oleks meil pakkuda tööd ka lihtsalt asjalikule leedulasele, kes ei pea oskama tõlkida, aga kes võiks koordineerida leedukeelsete tõlgete sisseostmist, kontrollida pärast küljendust leedukeelseid tekst, sisestada meie tõlkemällu leedukeelseid termineid jms. Ja oleme huvitatud ka kaugtöötegijatest.
Ja sisuliselt see pakkumine ei aegu, leedu keele oskajaid on meil alati vaja. Nii et võtke aga alati meiega julgesti ühendust. Kas või see ainukene leedu-eesti sõnastik oleks vaja digitaliseerida, aga selleks on vaja leedu keele oskajaid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007