Värsked tööpakkumised

LCL Osakonna Juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122202

Tööpakkumise number

122202

Töö kirjeldus

- Uue teenuse (väikekaupade merevedu) väljatöötamine ja hilisem koordineerimine
- LCL osakonna meeskonna moodustamine ja juhtimine
- Suhtlemine ekspedeerijate ja laevaliinidega
- Suhtlemine müügiosakonna ja klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Varasem kogemus väikekaupade alal, kas mere-või maantetranspordist
- Väga hea inglise keel kõnes ja kirjas, vene keel suhtlemistasandil
- Kontoritöös kasutatavate arvutiprogrammide tundmine
- Analüüsi- ja organiseerimisvõime
- Täpsus ja iseseisvus
- Juhtimiskogemus on eeliseks

- Väljakutseterohket tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises firmas
- Arenguvõimalust ja koolitust
- Kaasaegseid töötingimusi uues kontoris
- Motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
- Reisimisvõimalust
- Lahedat seltskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Global Cargolink Ltd on ekspedeerimisettevõte, peakontoriga Tallinnas ning esindustega Baltikumis ja St-Peterburgis. Meie peamiseks tegevusalaks on merevedude ekspedeerimine, kuid pakume oma klientidele ka lennu-, maa- ning raudteetransporti vahendust. Meie 2006 aasta müügikäive Eestis oli ligikaudu 50 miljonit krooni ning meie Ülemiste Ärikeskuses asuvas kontoris töötab hetkel 15 eesti, vene, kanada ja hiina rahvusest professionaali. Seoses uute arengusuundade ja muudatustega töökorralduses otsime oma meeskonda LCL Osakonna Juhatajat.