Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391948

Lauanõude ja tarvikute müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine ja otsimine turgudelt lisavõimalusi
  • Klientide nõustamine
  • Olemasolevate koostöösuhete arendamine
  • Hinnapakkumuste koostamine

Nõudmised kandidaadile

  • tulemuslik aktiivne müügitöö kogemus
  • väga hea suhtlemis ,eneseväljendamis ja läbirääkimisoskus
  • sihikindlus, korrektsus ja positiivne ellusuhtumine

Eelnev töökogemus HoReCa valdkonnas.
Sul on restorani või kaubandusalane eriharidus.
Oskad suhelda eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Ettevõte pakub

  • Huvitav töö erinevate klientidega
  • Pakume väljakutseterikast ja huvitavat tööd kvaliteetsete toodetega koos professionaalsete kolleegidega
  • Saad hakata tööle pidevalt areneval tegevusalal ja hea mainega firmas
Palk kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#391948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2015
Kuulutus sisestati:
14. august 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem