Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180071

Lätikeelne IT kasutajatoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# klientide nõustamine telefoni teel IT- alaste probleemide lahendamisel
# sissetulevate abipalvete vastuvõtt, registreerimine, analüüsimine
# ühendusteede loomine, probleemide lahendamine
# tööjuhendite loomine, uuendamine

Ootused kandidaadile

# väga hea läti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
# hea eesti keele oskus
# varasem töökogemus (vähemalt 1-2 aastat) IT või teeninduse alal
# huvi IT vastu
# arvitiprogrammide tundmine ( Windows; Microsoft Office - eriti Word, Exel, Powerpoint, Outlook; arusaamine microsoft võrgustikust; Lotus Notes)
# soov töötada inimestega,
# hea suhtlemisoskus, kiirus, initsiatiivikus

Kasuks tulevad programmid:
Projekt, Visio, Photoshop, Corel, Autocad

Ettevõte pakub

# huvitavat tööd
# erialast arenguvõimalust
# täiendkoolitusi
# motiveerivat töötasu
# võimalust osaleda maailmas tunnustatud teenuse juurutamisel
# töötada rahvusvahelises organisatsioonis Eestist lahkumata

Tööpakkumise number
#180071