Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215702

Läti turu projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ehitusettevõtte tegevuse iseseisev käivitamine Lätis, välja töötatud äriplaani elluviimine
- kõikide Läti turuga seotud tegevuste teostamine sh müügijuhi leidmine, messidel osalemine, kliendikontaktide haldamine, lepingute sõlmimine klientide-, tarnijate- ja alltöövõtjatega, jne
- regulaarsete aruannete koostamine tegevjuhile (sh müügi-, tegevus-, kuluaruanded)

Ootused kandidaadile

- majandus- või ehitusalane kõrgharidus (kool lõpetatud)
- vähemalt 5-aastane tegev- või projektijuhtimise kogemus, soovitavalt ehituse või kinnisvara valdkonnas
- iseseisev mõtlemise- ja tegutsemisvõime
- kohusetunne, vastutustunne ja kokkulepetest kinnipidamine
- vene keele valdamine vabal suhtlemistasandil, kasuks tuleb inglise keele oskus vabal suhtlemistasandil
- reaalsed tegutsemiskogemused Lätis on suureks eeliseks

Ettevõte pakub

- väljakutset tegevuste käivitamisel uuel turul
- iseseisva tegutsemise võimalust
- püsivat ja stabiilset tööd
- kuluhüvitisi: auto- ja telefoni kompensatsioon
- korralikku töötasu, mis koosneb põhitasust ja motiveerivast tulemustasust

Lisainfo

- peakontor on Sõbra 56A, Tartu - firmasisesed nõupidamised toimuvad peakontoris
- igapäevase töö tegemise koht on peakontoris Tartus või Läti kontoris

Tööpakkumise number
#215702

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
1. jaanuar 2011

Monaro Group on energiasäästlike eramtute ehitamisega tegelev ettevõte, mis tegutseb Eesti, Soome, Rootsi turgudel. 2011 aastal alustatakse aktiivset tegevust Lätis, Leedus, Venemaal ja Norras.

Monaro Group veebilehed olemasolevatel sihtturgudel:

Eesti www.monaro.eu

Soome www.kivitalorakennus.com

Rootsi www.icfstenhus.se

Vaata rohkem