Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198322

Läti suuna Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte tootepotfelli kuuluvate toodete personaalne müük - vastutus müügieesmärkide saavutamise eest;
* Messide, seminaride, müügikohtumiste ja kliendikesksete müügipresentatsioonide ettevalmistamine, osalemine, läbiviimine.

Ootused kandidaadile

* Tulemuslik müügikogemus ühel kohal min. 2 aastat;
* Kõrgharidus;
* Läti, vene ja inglise keel oskus perfektsel tasemel;
* Valmisolek komandeeringuteks;
* Kontori tavaprogrammide (ka Excel) oskus.

Ettevõte pakub

Põhipalk 15 000.- bruto + boonus müügikatte pealt;
Mobiiltelefon, telefonikompensatsioon, kütusekompensatsioon.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kelle taust vastab tööpakkumises toodud nõudmistele ning kandideerides on vastanud ka küsimustele.

Tööpakkumise number
#198322

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
26. mai 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on tootearenduseks ja toote elutsükli haldamiseks tarkvaralahendusi ja -teenuseid pakkuv rahvusvaheline ettevõte.

Vaata rohkem